BC BOHUMÍN 

Čáslavská 1067, 735 81, Bohumín

Telefon: +420 603 295752

E-mail: info@bcbohumin.cz

 

... zkušenost mistrů republiky

 

Longoni Cup / Turnaj Mistrů města Bohumína












Turnaj Mistrů města Bohumína 2017


15. ročník Turnaje Mistrů města Bohumína poprvé se zahraniční účastí!

Dvanáct borců, tři hrací dny, živý internetový stream, více místa pro diváky ...

- datum konání ... 15.-17.12.2017
- slavnostní zahájení ... 16.12.2017 ve 12:00 (hrubý odhad; přesný čas závisí na dopoledních utkáních)
- hráčská sestava ... Andrejovský, Boháč, Faus, Gazdoš, Hájek, Kahofer, Kozák, Ráček, van Silfhout, Truksa, Vedral, Ziogas
- pořadí ... 1. ???    2. ???    3. ??? / ???

Soutežní řád ke stažení ... ZDE

Kulečníkové počitadlo ČMBS ke stažení ... ZDE

Upoutávka na TMmB 2017 ... ZDE






       



































































Turnaj Mistrů města Bohumína 2016

14. ročník Turnaje Mistrů města Bohumína vyhrál po strhujícím finálovém klání Ivo Gazdoš!

Gratulujeme Ivo!

- datum konání ... 3. - 4.12.2016
- hráčská sestava ... Gazdoš, Ráček, Andrejovský, Hošek, Ziogas, Vedral, Boháč, Dvořáček, Kozák
- pořadí ... 1. Gazdoš    2. Kozák    3. Boháč / Dvořáček


Fotografie ze slavnostního zahájení 14. ročníku Turnaje Mistrů města Bohumína
(foto Jan Šlechta; www.fotoslechta.cz)



           
Turnajoví semifinalisté; zleva Ivo Gazdoš, Adam Kozák, Martin Boháč a Jan Dvořáček
(foto Jan Šlechta; www.fotoslechta.cz)

   
Trofeje a letos rekordní divácký zájem
(foto Jan Šlechta; www.fotoslechta.cz)

   
Turnajoví finalisté Ivo Gazdoš, Adam Kozák a vítězná čtyřka s p.Igorem Bruzlem (foto Jan Šlechta; www.fotoslechta.cz)


Dekorování vítěze 14. ročníku Turnaje Mistrů města Bohumína Iva Gazdoše (foto Jan Šlechta; www.fotoslechta.cz)


Fotografie ze slavnostního zakončení 14. ročníku Turnaje Mistrů města Bohumína
(foto Jan Šlechta; www.fotoslechta.cz)


Fotografie ze slavnostního zakončení 14. ročníku Turnaje Mistrů města Bohumína
(foto Jan Šlechta; www.fotoslechta.cz)

       





































































































































































































































Turnaj Mistrů města Bohumína 2015 ... 2. místo + 2x 3. místo

13. ročník Turnaje Mistrů města Bohumína opanoval bezkonkurenčním výkonem Marek Faus a zaslouženě zvítězil.
Bohumínský kulečník skvěle reprezentovali borci Milan Ráček (2. místo), Ivo Gazdoš a Vladimír Stareček (3. místo)
.
Milan Ráček ve finále kladl tuhý odpor, avšak na rozjetého Marka Fause to nestačilo.

- datum konání ... 5. - 6.12.2015
- hráčská sestava ... Faus, Kozák, Boháč, Ráček, Andrejovský, Gazdoš, Truksa, Dvořáček, Stareček
- pořadí ... 1. Faus    2. Ráček    3. Gazdoš / Stareček

          

Celkové výsledky
... ke stažení ZDE

TV šot o TMmB 2015
v pořadu ČT Sport v regionech ... ZDE



             

 

Fotografie ze slavnostního zahájení 13. ročníku Turnaje Mistrů města Bohumína.
Horní řada zleva: Libor Kulich (ředitel turnaje), Martin Boháč, Marek Faus, Milan Ráček, Vladimír Stareček, Jan Šlechta (hlavní rozhodčí)
a Otakar Truksa. Spodní řada zleva: Miroslav Andrejovský, Jan Dvořáček, Adam Kozák a Ivo Gazdoš

Hráčská sestava TMmB 2015

             

             

             

Semifinalisté TMmB 2015 před zahájením svých uktání.
Zleva ... Marek Faus, Vladimír Stareček, Ivo Gazdoš a Milan Ráček

 

Všichni semifinalisté bojovali s plným nasazením, avšak postoupit do finále mohli pouze dva.
Aktuálně lepší výkon poslal do finálových bojů dvojici Marek Faus a Milan Ráček.

Milan Markovi statečně odolával, ale s ohledem na formu a předvedené výkony Marka Fause to letos na vítězství nestačilo.

Marek Faus ve finále porazil Milana Ráčka a stal se zaslouženým vítězem 13. ročníku Turnaje Mistrů města Bohumína
.

 

Vítězové 13. ročníku Turnaje Mistrů města Bohumína.
Zleva ... Milan Ráček (2. místo), Ivo Gazdoš (3. místo), Marek Faus (1. místo) a Vladimír Stareček (3. místo)

 

Fotografie ze slavnostního zakončení 13. ročníku Turnaje Mistrů města Bohumína. Horní řada zleva: Miroslav Andrejovský,
Milan Ráček, Ivo Gazdoš, Marek Faus, Vladimír Stareček, Martin Boháč a Libor Kulich (ředitel turnaje).
Spodní řada zleva: Ing. Petr Vícha (starosta města Bohumína), Jan Dvořáček, Adam Kozák a Otakar Truksa

Hlavní rozhodčí turnaje Jan Šlechta, stoloví rozhodčí a turnajové trofeje

           

S malým předstihem jsme popřáli Milanu Ráčkovi k jeho lednovým 60. narozeninám. Další hezký moment TMmB 2015.



















































































































































































































































































































Turnaj Mistrů města Bohumína 2014 ... 1. místo + 2. místo

12. ročník Turnaje Mistrů města Bohumína ovládli hráči domácího týmu BC Bohumín Milan Ráček a Ivo Gazdoš.
Milan Ráček turnaj vyhrál a Ivo Gazdoš obsadil, po strhujícím finálovém utkání, druhé místo.
Všechna karambolová klání přinesla dramatické momenty a řadu vynikajících náběhů.

- datum konání ... 20. - 21.12.2014
- hráčská sestava ... Andrejovský, Bača, Frieda, Gazdoš, Kozák, Musil, Ráček, Truksa, Vedral
- pořadí ... 1. Ráček    2. Gazdoš    3. Bača / Vedral

       

Celkové pořadí
... ke stažení ZDE

PŘEPOČ. KÁDR 52/1 JEDNOBAND TROJBAND
PRŮMĚR b. CP NJP NS b. CP NJP NS b. CP NJP NS
                         
1.   RÁČEK Milan BC Bohumín 17,48 7 18,90 100,00 100 6 7,11 12,50 28 10 1,141 1,666 8
2.   GAZDOŠ Ivo BC Bohumín 23,13 5 20,00 50,00 66 4 7,69 16,66 30 7 1,706 2,000 8
3.   VEDRAL Martin BC LakoPlast spolek 19,71 6 31,00 50,00 81 4 6,88 16,66 39 4 1,133 1,333 12
4.   BAČA Miroslav BC Havířov 21,05 1 12,12 25,00 56 6 9,88 16,66 46 3 1,382 2,000 8
5.   ANDREJOVSKÝ Miroslav BC Bohumín 18,93 2 24,00 33,33 78 6 8,82 12,50 37 4 1,000 1,111 8
6.   KOZÁK Adam BC LakoPlast spolek 13,54 3 23,77 33,33 79 2 5,75 10,00 28 2 0,775 0,950 5
7.   MUSIL Jan BC Bohumín 15,17 3 22,22 25,00 70 2 6,50 7,00 20 0 0,742 0,800 3
8.   TRUKSA Otakar TJ Sokol Žižkov 13,87 2 49,75 50,00 51 0 3,09 3,62 19 0 0,769 0,812 3
9.   FRIEDA Jan TJ Dvůr Králové n. L. 10,22 1 13,50 20,00 42 0 6,11 8,25 21 0 0,500 0,550 3

Výsledky SKUPINY A
... ke stažení ZDE
Výsledky SKUPINY B
... ke stažení ZDE
Výsledky SKUPINY C
... ke stažení ZDE
Výsledky ČTVRTFINÁLE
... ke stažení ZDE
Výsledky SEMIFINÁLE
... ke stažení ZDE
Výsledky FINÁLE
... ke stažení ZDE

 

Po lítých bojích se do semifinále probojoval Ivo Gazdoš, Miroslav Bača, Milan Ráček a Martin Vedral.

Svá semifinálová utkání nejlépe zvládli Milan Ráček a Ivo Gazdoš, kteří se proti sobě následně postavili ve finálovém souboji.

Oba hráči předvedli vynikající hru, ze které nakonec vyšel lépe Milan Ráček a stal se tak vítězem 12. ročníku Turnaje Mistrů města Bohumína.
Druhé místo obsadil Ivo Gazdoš a třetí místo získal Martin Vedral a Miroslav Bača
.


























































































































































































































Turnaj Mistrů 2013 ... 3. místo

Letošní Turnaj Mistrů města Bohumína je za námi. S potěšením lze konstatovat, že naplnil očekávání kulečníkové veřejnosti
a přinesl řadu hezkých a dramatických karambolových zápasů. Radost nám udělali naši borci, Miroslav Andrejovský (nejvyšší
turnajová série v jednobandu 46) a Ivo Gazdoš (nejvyšší turnajová série v trojbandu 8), kteří obsadili skvělé třetí místo
.
Sklonit se museli pouze před Otakarem Truksou, jenž skončil druhý a Pavlem Böhmem (nejvyšší turnajová série v kádru 75),
který turnaj vyhrál
. Poděkování a respekt však zaslouží všichni zúčastnění hráči, kteří ukázali, že právem patří mezi
současnou českou karambolovou špičku. Děkujeme také rozhodčím a celému organizačnímu týmu
, který se postaral
o hladký a pohodový průběh celého turnaje.

- datum konání ... 14.-15.12.2013
- hráčská sestava ... Andrejovský, Bača, Böhm, Gazdoš, Hájek, Musil, Ráček, Truksa, Vedral
- pořadí ... 1. Böhm    2. Truksa    3. Andrejovský / Gazdoš

Záznam turnaje je možno shlédnout na serveru České televize ... ZDE


PŘEPOČ. KÁDR 52/1 JEDNOBAND TROJBAND
PRŮMĚR b. CP NJP NS b. CP NJP NS b. CP NJP NS
1. BÖHM Pavel AKK Brno 15,90 10 29,41 50,00 75 6 7,74 25,00 30 10 1,220 1,875 5
2. TRUKSA Otakar TJ Sokol Žižkov 9,92 3 9,40 14,28 46 6 6,60 12,50 24 4 0,863 1,153 4
3. GAZDOŠ Ivo BC Havířov 11,66 5 15,63 25,00 50 5 5,22 6,25 27 5 1,078 1,875 8
4. ANDREJOVSKÝ Miroslav BC Bohumín 12,05 4 17,75 25,00 45 4 8,41 12,50 46 2 0,823 1,500 5
5. VEDRAL Martin SKP Ústí nad Labem 13,16 4 18,20 33,33 48 2 5,27 7,14 22 4 1,258 1,363 5
6. RÁČEK Milan ČMBS 9,85 3 11,13 18,66 39 4 7,55 25,00 41 2 0,682 0,909 3
7. BAČA Adam TJ Sokol Žižkov 8,21 0 9,14 9,80 29 1 6,09 8,50 24 2 0,633 0,733 4
8. HÁJEK Radovan BC Poruba 11,42 0 10,61 15,40 37 2 8,30 16,66 39 0 0,954 1,083 3
9. MUSIL Jan BC Bohumín 10,93 1 16,00 22,00 33 0 3,45 4,50 7 1 1,086 1,375 5









 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Turnaj Mistrů 2012 ... 2. místo / 3. místo

- datum konání ... 15.-16.12.2012
- hráčská sestava ... Andrejovský, Musil, Gazdoš, Faus, Ziogas, Ráček, Hájek, Vedral
- pořadí ... 1. Faus    2. Gazdoš    3. Musil    4. Hájek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 






Turnaj Mistrů 2011 ... 2. místo

- datum konání ... 17.-18.12.2011
- hráčská sestava ... Andrejovský, Musil, Gazdoš, Tauterman, Ziogas, Ráček, Hájek, Vedral
- pořadí ... 1. Hájek    2. Musil    3. Ziogas    4. Vedral

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Turnaj Mistrů 2010 ... 1. místo

- datum konání ... 4.-5.12.2010
- hráčská sestava ... Andrejovský, Musil, Gazdoš, Tauterman, Ziogas, Ráček, Bača, Hájek, Truksa
- pořadí ... 1. Andrejovský    2. Gazdoš    3. Truksa    4. Musil

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





Turnaj Mistrů 2007 ... 1. místo / 3. místo

- datum konání ... 8.-9.12.2007
- pořadí ... 1. Gazdoš    2. Tauterman    3. Musil    4. Hájek

  






















Turnaj Mistrů 2006

- datum konání ... 12/2006
- pořadí ... 1. Andrejovský    2. Ziogas    3. Gazdoš     4. Truksa



















































Longoni Cup 2005 ... 2. místo

- datum konání ... 10.-11.12.2005
- hráčská sestava ... Andrejovský, Musil, Gazdoš, Faus, Tauterman, Ziogas, Ráček, Hájek
- pořadí ... 1. Faus    2. Andrejovský    3. Tauterman    4. Hájek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

  Longoni Cup 2004 ... 3. místo

- datum konání ... 11.-12.12.2004
- pořadí ... 1. Faus    2. Tauterman    3. Andrejovský    4. Hájek
































  Longoni Cup 2003 ... 1. místo / 3. místo

- datum konání ... 20.-21.12.2003
- hráčská sestava ... Andrejovský, Musil, Gazdoš, Faus, Tauterman, Truksa, Ráček, Boček, Hájek
- pořadí ... 1. Musil    2. Gazdoš    3. Andrejovský   4. Hájek






























Turnaj Mistrů 2002

- datum konání ... 12/2002
- hráčská sestava ... Andrejovský, Musil, Gazdoš, Truksa, Boček, Tauterman, Faus, Ráček
- vítěz ... Boček

 

 

 

 








Turnaj Mistrů 2001

- datum konání ... 12/2001
- hráčská sestava ... Andrejovský, Engel, Gazdoš, Tichák, Boček, Tauterman, Faus, Ráček
- vítěz ... Faus